Výběrová řízení

Destinační společnost Hradecko hledá kreativního marketingového specialistu

Jste nadšencem pro cestovní ruch a marketing?  Chcete mít pod taktovkou propagaci a marketingové kampaně lákající na Hradecko? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

• Příprava, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní (online i offline)
• Tvorba a správa obsahu sociálních sítí (primárně Instagram, FB)
• Správa obsahu webových stránek
• Správa, nastavení a optimalizace online kampaní
• Realizace marketingové strategie destinace Hradecko
• Analýza dat a reporting marketingových aktivit, práce s webovými analytickými nástroji
• Podíl a aktivní účast na strategii marketingu destinace Hradecko

Požadujeme:

• Zkušenosti s tvorbou a správou obsahu sociálních sítí
• Znalost nástrojů online marketingu a práce s nimi (Business Manager, Sklik, Google Ads)
• Znalost webových analytických nástrojů a práce s nimi
• Zkušenosti s tvorbou audiovizuálního obsahu výhodou
• Copywriting výhodou
• Zkušenosti s aplikacemi Capcut, Lightroom, Canva, Adobe Photoshop výhodou
• Perfektní znalost ČJ
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Kreativitu a schopnost přicházet s inovativními nápady
• Pokročilou znalost práce s MS Office a nástroji pro správu sociálních sítí
• Znalost regionu Hradecka výhodou
• Aktivní znalost AJ výhodou
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• Zajímavou práci v dynamickém prostředí cestovního ruchu
• Kancelářské zázemí v nádherné historické budově v Domě U Špuláků v centru Hradce Králové
• Možnost podílet se na rozvoji atraktivní turistické destinace
• Prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů
• Flexibilní pracovní dobu a částečnou možnost home office
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností doby neurčité po 1 roce
• 5 týdnů dovolené
• Možnost školení
• Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail: milena.brezinova@hradecko.eu do 31. října 2024. Pokud máte nějaké dotazy, směřujte je na: Milena Březinová, tel. 725 927 556.

Základní informace

K rozvoji cestovního ruchu ve městě Hradec Králové má výrazně přispět v roce 2024 založená Destinační společnost Hradecko. Na jejím fungování se podílí nejen město, ale i další partneři z oblasti cestovního ruchu. S prvními jedenácti podepsalo město 14. února 2024 zakládací listinu. Svou činnost společnost Hradecko zahájila 1. července 2024.

Zakládajícími členy jsou vedle města Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje, Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, Kongresové centrum Aldis, hotel Nové Adalbertinum, Archeopark Všestary, město Smiřice, obce Vysoká nad Labem, Hoříněves, Světí, dále Podorlický skanzen Krňovice a Museum bednářství Jaroslava Tománka.

Organizace destinačního managementu (DMO)  zajišťuje koordinaci, kooperaci a komunikaci mezi aktéry CR, zejména: marketing a PR oblasti (prezentační akce a veletrhy, propagační materiály, web, sociální sítě), tvorba produktů CR, informační servis, spolupráce s partnery a aktéry (hotely, cest. kanceláře, provozovatelé atraktivit apod.) statistiky, vzdělávání, poradenství, s cílem zlepšit nabídku, přilákat návštěvníky a prodloužit jejich délku pobytu. DMO není založena za účelem zisku.

Fungování společnosti je, kromě členských příspěvků a dalších zdrojů, financováno i částí vybraných prostředků z místního poplatku z pobytu. Ten v Hradci Králové od ledna 2024 činí 40 korun za noc a pro činnost nového subjektu by měla sloužit přibližně polovina z vybraných financí.

Více informací o destinaci naleznete ZDE.

Destinační společnost Hradecko je také provozovatelem následujících turistických objektů:

Další informace:

Kontakt

  • Destinační společnost Hradecko, z. s.
  • Velké náměstí 34/42, 500 03 Hradec Králové
  • IČO: 21445575, DIČ: CZ21445575
  • Mgr. Soňa Došková - ředitelka
  • sona.doskova@hradecko.eu
  • Tel.: 777 484 242
  • Mgr. Milena Březinová - manažerka destinačního managementu
  • milena.brezinova@hradecko.eu
  • Tel.: 725 927 556
  • Lucie Šubrtová - manažerka Oddělení informačních služeb a provozu
  • lucie.subrtova@hkinfo.cz
  • Tel.: 602 698 413